הצטרפות לאתר ייעוץ עם רופא

אודות פורטל שן

13.04.2024

אתה במסע לבריאות הפה ועיצוב החיוך שלך. ואנחנו ממש שם איתך.

מחפשי מידע על רפואת שיניים הפכו אותנו לאתר הצומח ביותר בתחום רפואת השיניים עם אלפי פניות חדשות ל-פורטל שן מדי חודש.

בין אם אתה כאן כדי ללמוד עוד על מצב בריאותי, טיפולי רפואת שיניים, מידע כללי על מחירי טיפולים, המלצות על רופאים וחוות דעת מקוריות ומאומתות על מרפאות שיניים, אתם במקום הנכון. אצלנו תמצאו תוכן אינפורמטיבי, קל להבנה ומרתק. תמצאו גם צוות רחום של אנשי מקצוע שאכפת לו באמת מאנשים.

אנו מקווים שתנצלו את כל המשאבים של פורטל שן – בצורה שתעניק לכם בריאות פה חכמה יותר, וחיוך מושלם.

פורטל שן מכסה את כל ההיבטים של בריאות הפה והחיוך, באופן גלוי ואובייקטיבי כי אנחנו כאן בשביל כל האדם – לכל החיים שלך. ומכיוון שאנשים מגיעים אלינו עם אתגרים ייחודיים, אנו מקשיבים מקרוב ומעמידים את האמפתיה במקום הראשון בארגון שלנו. בכל דבר, מנקודות המבט האישיות שלנו ועד למחויבות שלנו להכלה, תראה שאנחנו מרגישים איתך.

תודה שאתם כאן, צוות פורטל שן

הרופאים באתר

הרופאים באתר פורטל שן עברו בדיקת מוניטין וסטנדרטים מקצועיים על מנת שנוכל להעניק לכם חוויה טובה ביותר עם רופאי שיניים מומלצים, אנחנו מציגים בשקיפות מלאה בעמודי הפרופיל של הרופאים ביקורות וחוות דעת מאומתות.

המנהל המקצועי של האתר אישר עד כה מתוך 1,500 בקשות של רופאים להצטרף כ-150 אנשי מקצוע בתחום רפואת השיניים להצטרף לאתר בלבד, ומאושרים על בסיס חודשי עוד ועוד רופאים, ויש רופאים רבים שאינם נמצאו מתאימים להיות מוצגים באתר.

תוכן מערכת פורטל שן

אנו בפורטל שן מחוייבים להפיכת מידע בריאות ואיכותי לנגיש, מובן וניתן לפעולה כך שהקוראים יוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי בריאותם. התוכן שלנו נוצר, נבדק ונבדק על ידי כותבים מוסמכים, עורכים, קלינאים ותורמים אחרים.

כל פיסת תוכן קליני עוברת תהליך סקירה חזק מרשת אנשי מקצועות הבריאות שלנו כדי להבטיח דיוק. יש לנו הנחיות קפדניות למקורות ומצטטים או מקשרים למקורות ראשוניים בכל מאמר. המומחים שלנו עוקבים ללא הרף אחר תחום הבריאות והרווחה, ואנו מעדכנים את המאמרים שלנו כאשר מידע חדש מתגלה.

עורכי התוכן באתר פורטל שן הינם רופאי שיניים, סטודנטים לרפואת שיניים אנו מבטיחים שיש להם את הניסיון והידע להעניק לכם ככל האפשר את המידע הטוב ביותר הם עוזרים להבטיח שהמידע שאנו מפרסמים הוא מדויק, מבוסס ראיות, עדכני, ממוקד אדם ואמין.

קרא עוד על איך אנחנו יוצרים את התוכן שלנו

צור קשר

מעוניינים להצטרף לצוות שלנו? או לדווח על אי דיוק או בעיה באתר?

כנסו לעמוד צור קשר והשאירו פרטים ונחזור אליכם

תיאום בדיקה
התייעצות ללא עלות עם רופא שיניים בקרבתכם

לאחר מילוי הטופס ניצור איתך קשר להתאמת הטיפול הנכון ביותר עבורך, ונעבור יחד על: מחיר, מיקום המרפאה, והתהליך הצפוי