הצטרפות לאתר ייעוץ עם רופא

תהליך העריכה שלנו

13.04.2024

כיצד אנו מספקים תוכן אמין, נגיש ומדויק

ב-פורטל שן, אנו מחויבים לספק לך מידע מהימן, נגיש ומדויק כדי שתהיה מצויד לטפל בבריאותך ובריאותך. אנו משתמשים בתהליך עריכה מבוסס כדי להבטיח שאנו נותנים לך את המידע הטוב ביותר האפשרי.

תהליך העריכה שלנו פותח על ידי צוות פורטל שן. זה עמוד השדרה של כל מה שאנחנו עושים. אבל מהו התהליך הזה? כיצד נבטיח שכל מה שאנו מפרסמים עומד בסטנדרטים שלנו?

הצוות שלנו יוצר ועורך כל פיסת תוכן בהתבסס על 4 עמודי התווך של תהליך העריכה שלנו. עמודי התווך הללו – (1) הרווחה ושמירה על אמון; (2) שמירה על סטנדרטים עיתונאיים גבוהים; (3) תעדוף דיוק, אמפתיה והכלה; וכן (4) ניטור ועדכון מתמשכים של תוכן – ודא שאתה תמיד יכול למצוא את המידע המבוסס על ראיות בזמן שאתה צריך.

1. הרווחה ושמירה על אמון

קל למצוא מידע בריאותי אבל הוא יכול להיות מבלבל, מכריע, לא מדויק, לא רלוונטי או לא נגיש. אנחנו כאן כדי לשנות את זה.

אנו מספקים תוכן אמין, מדויק, מבוסס ראיות, ברור, מובן, נגיש, אמפתי וניתן לפעולה.

לאורך התוכן שלנו, אנו מתייחסים לרווחה מוחלטת ועוזרים לך ליצור את החיבור החשוב בין בריאות לאורח חיים. אנו קוראים לזה "בריאות אדם שלם". לתמיכה בכך, אנו מכסים באופן גלוי ואובייקטיבי מגוון של נושאים ונקודות מבט.

אנו מודעים לכך שהמסע שונה עבור כל אחד, ולכן אנו עומדים על הכלה ואמפתיה. אנחנו כאן – ללא שיפוט – עבור כל מי שמחפש בריאות טובה יותר.

2. שמירה על סטנדרטים עיתונאיים גבוהים

אתה מגיע ל-פורטל שן כדי לקבל מידע מדויק על הבריאות שלך, ולכן באחריותנו להציב סטנדרטים עיתונאיים גבוהים. התוכן החדשותי והחינוכי שלנו הוא חסר פניות, מאוזן, בזמן, בר פעולה, מגובה במחקר, ישר ומקיף. התוכן המאפיין שלנו מביא נקודות מבט אינדיבידואליות באמפתיה, כנות וכבוד.

את הסוקרים הרפואיים של התוכן שלנו אנו בוחרים בקפידה. צוות העריכה הפנימי שלנו מבצע תהליכים קבועים על בסיס יום יומי של בקרת איכות לתוכן ומאמת את התוכן על מחקרים מהאתרים המתקדמים והמובילים בתחום הרפואה העולמית ומשווים עבורכם שיטות עבודה מומלצות, ואנו מספקים משוב קבוע ואימון מתמשך.

להלן הצוות שלנו:

  1. ישראל רובין, עורך תוכן מוביל באתר הינו סטודנט מצטיין בפקולטה לרפואת שיניים בהדסה עין כרם במסלול הייעודי הצבאי ״בינה״.
  2. ד"ר מאור אידלמן, סוקר רפואי, הינו מנכ"ל מרפאת אידלמן השתלות שיניים ברומניה.
  3. ד"ר ניר שחימוב סוקר רפואי, רופא שיניים עם ניסיון עצום בעיצוב החיוך באמצעות יישור שיניים שקוף ושיטת ציפוי שיניים חרסינה.
  4. ד"ר יוסי פיש סוקר רפואי, רופא שיניים עם למעלה מ25 שנות ניסיון אחד מעמודי התווך של השתלות השיניים בישראל.

מידע הבריאות שלנו נבדק על ידי מומחים רפואיים לצורך דיוק רפואי. הרשת הרפואית של פורטל שן מורכבת מאנשי מקצוע בתחום הבריאות ממוסדות מחקר, ארגונים מקצועיים ומפרקטיקה פרטית עם מומחיות מגוונת ורחבה בתחומם. יחד עם הידע שלהם במגוון התמחויות רפואיות, הסוקרים הרפואיים שלנו מביאים פרספקטיבה נוספת הודות לניסיונם בפרקטיקה קלינית, מחקר והסברה למטופלים.

כל התוכן נבדק כדי לעמוד בסטנדרטים שלנו. צוות העריכה הפנימי שלנו נוגע בכל פיסת תוכן לפני שהוא מתפרסם, בודק פעמיים כדי לוודא שהוא עומד בסטנדרטים העריכה המחמירים שלנו של בהירות, דיוק, מקורות איכותיים ושפה מכילה ואמפטית.

3. מתן עדיפות לדיוק, אמפתיה והכלה

אנו רוצים לוודא שכל מה שאנו מפרסמים יהיה נגיש ומובן לקוראים שלנו. ככזה, אנו מסתמכים על מדריך סגנון קנייני המבוסס על ספר הסגנון של Associated Press. זה מבטיח שהכותבים והעורכים שלנו מתמקדים בקריאות, בהירות, אמפתיה, הכללה, יישום מהחיים האמיתיים, מקורות מקור איכותיים וציטוטים ברורים.

תבחין שהקול שלנו חם ונגיש – אך אמיץ ומתקדם. מעבר להיותנו נגיש ושקוף, אנו משתמשים בשפה מודעת ומכבדת המקדמת הכלה וחמלה. אנו משתמשים בשפה אמפתית כדי לספר סיפורים נטולי שיפוט, ואנחנו עושים בחירות מכוונות כדי להסיר סטיגמה, סטריאוטיפים וכדי להימנע מהזרקת הטיה.

כאן ב-פורטל שן, שפה מודעת היא מחויבות מתמשכת. אנו עוסקים בקביעות עם תומכי הקהילה וחוקרים מגמות שפה בתוך קהילות בריאות. אנו בוחרים את המילים שלנו בקפידה, ומבקשים להילחם בסטיגמות ולהעצים את הקוראים שלנו.

ככל שהשפה מתפתחת, אנחנו מתפתחים איתה. אנחנו גם מבינים שהבריאות נוגעת לכל אחד מאיתנו בצורה שונה, ולכן אנו מכבדים את בחירת המילים של אנשים כשחולקים את הסיפורים האישיים שלהם. בסופו של דבר, אנחנו לא יכולים להיות בעלי ברית אמיתיים אלא אם כן נשים אותך במרכז של כל מה שאנחנו עושים. השימוש שלנו בשפה משקף תפיסה זו.

4. מעקב שוטף ועדכון תכנים

מידע בריאותי משתנה כל הזמן. מחקר חדש צץ, רעיונות ישנים מופרכים, והטרמינולוגיה הופכת לא מעודכנת.

ב-פורטל שן, אנו מפקחים ומעדכנים ללא הרף את התוכן שלנו כדי לוודא שאנו משתפים את המידע העדכני והמדויק ביותר האפשרי. כדי להפוך זאת למציאות, יש לנו צוותים שלמים של עורכים ומומחים המתמקדים בזיהוי ועדכון מידע לא מדויק או לא ברור.

צוות היושרה הרפואית שלנו עוקב אחר שינויים בסטנדרטים של טיפול, הנחיות קליניות חדשות, אישורי תרופות או החזרות, והמלצות עיקריות לתרגול. הצוות מביא את התובנות הללו לעורכים ולשותפינו כדי שניתן יהיה לעדכן את התוכן כך שישקף את המידע העדכני, המדויק והשימושי ביותר.

ייתכן שתראה כמה תאריכים בתוכן שלנו. כל אחד מאלה מתייחס לשלב אחר בתהליך העריכה שלנו.

כל פיסת תוכן מקבלת תאריך "נכתב ב" כאשר הוא נכתב ופורסם במקור באתר שלנו.

בכל פעם שקטע תוכן נבדק על ידי חבר מומחה ברשת הרפואית שלנו, הוא מקבל תאריך חדש של "סקירה רפואית".

בכל פעם שקטע תוכן מאומת על ידי אחד מבודקי העובדות המקצועיים שלנו, הוא מקבל תאריך חדש ל"בדיקת עובדות".

בכל פעם שקטע תוכן משתנה, הוא מקבל תאריך "עדכון ב" חדש. השינויים עשויים לכלול תיקונים של אי דיוקים קלים, הוספת מידע חדש, החלפת תמונות ומקורות, או כל שינוי אחר שנעשה כדי לשפר את ערך התוכן עבורך, הקורא.

אנו מבצעים עדכון תוכן ובדיקה חוזרת כתוצאה ממספר תהליכים מתמשכים:

ביקורות סדירות. אנו מבצעים ביקורות קבועות של תוכן כדי לתת מענה לשינויים בשפה ובטרמינולוגיה רפואית ומגמות בקהילות בריאות.

בדיקת מותג שנתית. אנו בוחנים מחדש מותגים שנבדקו על בסיס שנתי ומעדכנים כל תוכן המתייחס למותגים הללו כדי לשקף כל שינוי בביצועי המותג מול קריטריוני הבדיקה שלנו.

עדכונים בזמן כל יום. צוות החדשות שלנו עוקב אחר שינויים בפיתוח כתבות ומפרסם עדכונים בזמן על חדשות הבריאות החשובות ביותר של היום.

פעולה מיידית ממשוב. אנו מזמינים משוב מהקוראים על התוכן שלנו ונוקטים בפעולה מיידית כדי לטפל בכל בעיה אפשרית. כאשר קורא מתריע על בעיה אפשרית בתוכן שלנו – כגון מידע לא מדויק, מיושן, לא ברור או סותר – אנו נוקטים פעולה מיידית. צוותי העריכה והרפואה שלנו חוקרים את המשוב, קובעים אילו תיקונים נדרשים ומפרסמים מחדש את התוכן המעודכן.

תהליך העריכה שלנו, נוצר עבורך

ב-פורטל שן, אתה בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו שואפים להיות בעלי ברית במסע שלך לבריאות ואיכות חיים. תהליך העריכה שלנו מבטיח שנוכל לספק לך את התוכן המדויק, הרלוונטי והנגיש ביותר האפשרי.

אנחנו עובדים קשה כדי לשפר ללא הרף, אז אנחנו רוצים לשמוע מכם אם אנחנו יכולים להשתפר. אם יש לך שאלות או הערות לגבי הדיוק או השימושיות של התוכן שלנו, או אם אתה מרגיש שמאמר אינו מעודכן, תוכל ליידע אותנו בקלות על ידי ביקור בדף זה.

תיאום בדיקה
התייעצות ללא עלות עם רופא שיניים בקרבתכם

לאחר מילוי הטופס ניצור איתך קשר להתאמת הטיפול הנכון ביותר עבורך, ונעבור יחד על: מחיר, מיקום המרפאה, והתהליך הצפוי