הצטרפות לאתר ייעוץ עם רופא

כמה עולה לעקור שן בינה?

מחירים פורסם ב: 05 אוק 2023 עריכה:

אנשים עוקרים שיני בינה מכל מיני סיבות שונות.

יש אנשים שהשיניים הללו מפריעות להם לתפקד מכיוון, שיכולה להתפתח דלקת בגלל שמלכתחילה השן לא צמחה כמו שצריך

והיא מתחילה ללחוץ על שיניים נוספות באזור, מה שבהחלט יכול להוביל לכאבים חזקים.

מחיר עקירת שן בינה – כמה זה עולה?

ולמרות, שעקירת שן יכולה לקחת עד 20 דקות טיפול בלבד, המחיר שאתם תצטרכו לשלם על עקירת שן בינה יעמוד על 600-1500 ₪, בזמן שהמחיר משתנה בין כל מרפאה ותלוי גם במצבה של שן הבינה שלכם. פעמים רבות, המטופל יצטרך לעבור טיפול כירורגי מתקדם מכיוון, שלשיני הבינה שלנו ישנו חסרון רב מאוד וזהו אורך השורש.

עקירת שן בינה בחול יכולה להסתכם בעלות של 300-600 ₪, והכל תלוי במדינה שאתם תבחרו – מחיר אטרקטיבי וזול הרבה יותר מאשר בישראל.

אילו סיבוכים יכולים להתרחש במהלך עקירת שן בינה?

שורש שן בינה יכול להיות ארוך במיוחד ואפילו ארוך יותר משאר השיניים, מה שאומר שבעת ההוצאה של שן בינה יכולים להיות סיבוכים מתקדמים הכוללים: כאבי שיניים חזקים בסיום הטיפול, נפיחות ופצעים באזור ויתרה מכך, במהלך הטיפול יכולים לפגוע לכם בעצב מסוים שממוקם באזור מה שיכול להוביל לכאבים עוד יותר חזקים ומתפתחים.

סיבוכים נוספים יכולים להופיע מיד לאחר העקירה, כאשר שאר השיניים יתחילו לזוז בגלל שהתפנה להם מקום בלסת.

את המצב הזה ניתן לפתור בקלות יחסית, ולהציב במקום החלל הריק – שן דנטלית, מה שיכול לעלות לכם בין 4000-6000 ₪ לשן דנטלית אחת.

אילו תסמינים מופיעים לאחר העקירה של שן הבינה

ביומיים הראשונים אתם עלולים להרגיש נפיחות באזור ויכולים אף להופיע כאבים חזקים עד חלשים שיכולים אפילו להגיע בגלים, אבל משככי כאבים רגילים יסייעו לכם לעבור את התקופה הקשה והלא נעימה ולהימנע מהכאבים הללו.

פעמים רבות שבהן מתבצעת עקירה של שן בינה, יכולים להיות סיבוכים קשים לאחר ביצוע העיקרה והסיבה לכך היא ששורש שן הבינה הינו שורש ארוך משאר השיניים, מה שאומר שהשורש ממוקם לעומק יותר ויכול בקלות רבה לפגוע בעצבים הממוקמים באזור.

אל תשכחו גם שמדובר בחור עמוק והפגיעה באזור היא רבה יותר, מה שבהחלט יכול להוביל לדלקת באזור בעת העקירה.

האם כדאי לעקור שן בינה בהכרח בישראל?

קיימות ארצות שלהן מרפאות מקצועיות בתחום רפואת השיניים ששם, ישמחו להעניק לכם שירות בעלות זולה ביותר לצד חוויית שירות מהסטנדרט הגבוה והמקצועי ביותר שאתם רק תוכלו לקבל. מדינות אירופאיות שונות מפעילות קליניקות לבריאות השיניים שבהן, מועסקים רופאי שיניים בכירים שיוכלו להעניק לכם את הטיפול הדרוש בעלות נמוכה וברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

המחירים בארץ גבוהים לרוב משאר המדינות בעולם, כך שאם אתם צריכים לעקור מספר שיניים ולהתקין בהן שתל דנטלי  – אתם תוכלו בקלות מאוד לחסוך את העלויות של ישראל ולנסוע לארצות אירופאיות שבהן רפואת השיניים נחשבת לטובה מאוד ויחד עם זאת, אתם תזכו בטיול מהנה ומיוחד עם הקרובים לכם.

תיאום בדיקה